Łosice: Droga z lekkim poślizgiem

  • 12.05.2021, 10:52
  • Joanna Gąska
Łosice: Droga z lekkim poślizgiem fot. Joanna Gąska
Ze względu na nieprzewidziane okoliczności prace na ulicy Bialskiej, które miały zakończyć się w kwietniu, potrwają jeszcze do końca sierpnia. Przesunięciu w czasie uległo też zakończenie inwestycji w obrębie skrzyżowania przy magistracie i kościele. Zgodnie z planem prowadzone są natomiast roboty na ul. Białostockiej na której powstaje właśnie chodnik dla pieszych, poszerzany jest także pas ruchu dla pojazdów. Postępują też prace związane z budową alternatywnej przeprawy przez rzekę Toczna.

W Łosicach realizowane są trzy duże inwestycje drogowe. Największą z nich jest modernizacja drogi wojewódzkiej nr 698 przebiegającej przez centrum miasta. Przebudowywane jest właśnie skrzyżowanie trasy z ul. 11 Listopada i ul. Narutowicza. Powstaje sygnalizacja świetlna, prowadzony jest też remont mostu na rzece Tocznej.

Trwają również prace na odcinku ul. Bialskiej, co niestety spowodowało jej czasowe wyłączenie z ruchu. - Brak możliwości przejazdu przez tą ulicę jest dla mnie dość problematyczny. Na szczęście mamy kilka alternatywnych tras, by dotrzeć w zaplanowane miejsce, więc objazdy nie są aż takim utrudnieniem dla mnie. Zdaję sobie jednak sprawę, że przyjezdni mogą odczuwać większy dyskomfort i zakłopotanie, jeśli nie znają topografii Łosic. Mimo tych chwilowych trudności cieszę się, że już niedługo moje miasto całkowicie się odmieni – podkreśla Dorota Wyrzykowska. (...)

Cały artykuł przeczytacie w łosickim wydaniu Słowa Podlasia z 11 maja

Joanna Gąska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe