Biała Podlaska: Nowi policjanci już po ślubowaniu

  • 12.05.2021, 15:00
  • red.
Biała Podlaska: Nowi policjanci już po ślubowaniu KMP w Białej Podlaskiej
Dzisiaj w bialskiej komendzie odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych do służby policjantów. Słowa roty ślubowania wypowiedzieli czterej młodzi funkcjonariusze, którzy po ukończeniu kursu przygotowawczego zasilą szeregi komendy miejskiej i podległych komisariatów.

W środę, 12 maja, w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych policjantów. Rotę ślubowania wypowiedziało czterech funkcjonariuszy. 

Adeptów sztuki policyjnej powitał w policyjnych szeregach Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej insp. Wojciech Czapla, który pogratulował adeptom. Życzył im również powodzenia oraz wytrwałości w pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców, a także satysfakcji z wykonywanych obowiązków.

Podczas uroczystości komendant w asyście swoich zastępców mł. insp. Roberta Winiarka oraz nadkom. Mariusza Kononiuka wręczył młodym funkcjonariuszom legitymacje służbowe. Przed nowo przyjętymi policjantami kurs przygotowawczy. Po nim rozpoczną służbę w komendzie miejskiej oraz komisariatach w Terespolu, Międzyrzecu Podlaskim i Wisznicach.

red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gruzin
Gruzin 13.05.2021, 17:22
Szkoda, że masek PeGAZ nie założyły te adepty sztuki pisania mandatów na ślubowanie...

Pozostałe