P.H.U. "Robex"

  • 12.05.2021, 14:57
  • (jlk)
P.H.U. "Robex"
Robex to firma o zasięgu lokalnym, która rozpoczęła działalność w 1997 roku w Białej Podlaskiej. – Interesowałem się elektroniką, więc myśl o założeniu własnej działalności wyrosła z prawdziwej pasji – podkreśla właściciel Robert Chiluk.

– Wtedy to zająłem się profesjonalnym nagłaśnianiem samochodów. Wkrótce poszerzyliśmy naszą ofertę o alarmy samochodowe i inne zabezpieczenia chroniące auta przed kradzieżą. Oprócz standardowych systemów alarmowych zakładamy systemy namierzania GuardSystem, CMA, FlotisGo – dodaje.

Następnym krokiem było rozszerzenie oferty o multimedia samochodowe i bardzo popularne w tej chwili CB radia oraz nawigacje satelitarne. W sprzedaży firma posiada również niezbędne dla każdego kierowcy alkomaty i wykrywacze radarów. Dla firm i osób prywatnych poleca również CB, do bliskiej komunikacji PMR-ki oraz lokalizatory GPS. – Aby zapewnić klientom detalicznym jak najszerszą gamę produktów, zostaliśmy członkiem renomowanej sieci sklepów Centrum Car Audio. W ostatnim czasie poszerzyliśmy ofertę sprzedaży o popularne produkty Yanosika. Zapraszamy również motocyklistów do zakupu Interkomów oraz kamer sportowych. Ciągle się rozwijamy, mamy mnóstwo planów, ale na razie nie chciałbym o nich opowiadać, by nie zapeszyć – informuje właściciel.

Sklep znajduje się w Białej Podlaskiej przy ul. Józefa Chełmońskiego 2.

ROBEX Robert Chiluk SMS O TREŚCI SPMK.13 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe