Powiat parczewski: Szpital z dużym długiem

  • 13.05.2021, 09:32
  • (TWA)
Powiat parczewski: Szpital z dużym długiem Archiwum
Nie jest dobrze w parczewskim szpitalu. Lecznica zadłużyła się ponad dozwolony poziom. Podczas najbliższej sesji rady powiatu parczewskiego pełniący obowiązki dyrektora w placówce Ryszard Kielar ma przedstawić plan naprawczy.

Próbowaliśmy dowiedzieć się jak duże jest zadłużenie Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Parczewie. Udało nam się ustalić jedynie, że dług ten na koniec ubiegłego roku wynosił prawdopodobnie ponad milion złotych. Chcieliśmy też dopytać, jakie działania naprawcze zostaną wprowadzone w lecznicy i od kiedy. Zadzwoniliśmy w tej sprawie do starosty Janusza Hordejuka, ale odesłał nas do dyrektora SP ZOZ.

(...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 11 maja

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe