Parczew: Świetlica w Wierzbówce musi poczekać

  • 14.05.2021, 08:15
  • (TWA)
Parczew: Świetlica w Wierzbówce musi poczekać
Miasto nie dostanie dodatkowych pieniędzy na budowę świetlicy wiejskiej w Wierzbówce. Fundusze, jakie wcześniej otrzymała na to zadanie, zostaną przesunięte na inwestycje służące dzieciom i młodzieży.

Przed tygodniem informowaliśmy, że burmistrz deklarował podczas sesji, iż wystąpi do premiera RP z wnioskiem o zwiększenie wsparcia na miejskie projekty „Parczew dzieciom – poprawa infrastruktury szkolnej i sportowej” i „Budowa strażnicy OSP w Wierzbówce wraz zapleczem oraz świetlicą wiejską”.

Przypomnijmy, że o pieniądze na te zadania gmina starała się w Rządowym Funduszu Inwestycji Lokalnych. Pierwszy projekt zakładał budowę strefy sportowo-rekreacyjnej wraz z zagospodarowaniem terenu przy Szkole Podstawowej nr 3 w Parczewie, budowę boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Placówek Szkolnych w Przewłoce oraz budowę placu zabaw przy ul. 11-Listopada w Parczewie. To zadanie wycenione było na 2 mln 365 tys. zł. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 11 maja

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe