Nocne zwiedzanie muzeum w Romanowie

  • 15.05.2021, 12:01
  • red.
Nocne zwiedzanie muzeum w Romanowie Archiwum
Dziś Noc Muzeów 2021. Z tej okazji muzeum w Romanowie zaprasza wszystkich chętnych na nocne zwiedzanie, które potrwa do 22:00.

Z okazji Nocy Muzeów 2021 Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie zachęca do odwiedzenia instytucji i obejrzenia ekspozycji.

Muzeum będzie można zwiedzić od godz. 17.00 do 22.00 w ulgowej cenie 5 zł – osoby dorosłe, a dzieci i młodzież do 15 lat wejdą bezpłatnie. Ostatnie wejście o godz. 21.30.

Podczas Nocy Muzeów będzie można zobaczyć:

- wystawę stałą „Życie i twórczości Józefa Ignacego Kraszewskiego”, na której prezentowane są m.in. oryginalne wydania dzieł, rękopisy, przedmioty należące do J. I. Kraszewskiego oraz jego rodziny.

- wystawę czasową „Modlitwy serca Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie” prezentująca wpływ wartości chrześcijańskich, wyniesionych z dzieciństwa spędzonego w Romanowie, na postawę życiową i twórczość autora „Starej Baśni”. Ukazuje ona Józefa Ignacego Kraszewskiego jako człowieka wiary i pokory.

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe