Gmina Sosnówka: Przedszkolaki nagrodzone za wielkie sprzątanie

  • 15.05.2021, 12:08
  • (jlk)
Gmina Sosnówka: Przedszkolaki nagrodzone za wielkie sprzątanie fot. GOK Sosnówka
Kwietniowa akcja "Wielkie sprzątanie w gminie Sosnówka" okazała się wielkim sukcesem dzięki ogromnemu zaangażowaniu dzieci. Dlatego wójt Marcin Babkiewicz i dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury odwiedzili przedszkolaków i podziękowali za ich trud. 

– Z okazji Dnia Ziemi, który obchodziliśmy 22 kwietnia, zaprosiliśmy naszych mieszkańców do akcji sprzątania gminy. Zgłosiły się także najmłodsi mieszkańcy naszej gminy, czyli dzieci z oddziałów i punktów przedszkolnych w Sosnówce i Motwicy. Dlatego z panem wójtem udaliśmy się do placówek, by wręczyć dzieciom drobne upominki za udział i ogromne zaangażowanie w akcję - opowiada dyrektor GOK w Sosnówce Jolanta Mikulska. – Serdecznie dziękujemy dyrekcji szkół oraz paniom przedszkolankom, które nadzorowały sprzątanie najbliższego otoczenia i sporządziły dokumentację fotograficzną z wydarzenia – dodaje.

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe