PDP Logistics Sp. J. Mariusz Piwoni, Marcin Potapczuk

  • 18.05.2021, 15:53
  • (jlk)
PDP Logistics Sp. J. Mariusz Piwoni, Marcin Potapczuk
PDP Logistics Sp. J. Mariusz Piwoni, Marcin Potapczuk to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferuje przede wszystkim spedycję i transport ładunków – niezależnie od ich rodzaju i wielkości. Dysponuje taborem przystosowanym do przewozu różnorodnych towarów, w tym artykułów spożywczych, wielkogabarytowych i niebezpiecznych. Firma dociera do każdego miejsca w Europie i Azji.

Kolejną gałęzią działalności PDP jest agencja oraz skład celny. Firma oferuje kompleksową obsługę celną, związaną między innymi z odprawami importowymi i eksportowymi, tranzytem czy opracowywaniem szczegółowej dokumentacji, zgodnej z wymaganiami urzędów celnych. PDP Logistics zapewnia też pełne rozwiązania logistyczne, związane z dystrybucją, przeładunkiem towarów oraz ich magazynowaniem. Zarządza procesem transportowym, automatyzując i przyspieszając poszczególne jego etapy, co wpływa bezpośrednio na minimalizację czasu dostawy oraz jej kosztów. Dysponuje sprzętem dedykowanym do przeładunku, który zapewnia sprawne i bezpieczne przemieszczanie towarów, w tym przedmiotów niestandardowych. Organizuje też transport kolejowy, szczególnie w przypadku przewozu kontenerów.

– Od początku działalności naszej firmy, za główny cel postawiliśmy sobie oferowanie klientom usług kompleksowych, dostosowanych do ich potrzeb oraz rodzaju biznesu, jaki prowadzą – podkreśla współwłaściciel bialskiej firmy Marcin Potapczuk. – Tym, co wyróżnia PDP Logistics, jest fakt, że w codziennej pracy nie kierujemy się jedynie celami biznesowymi. Do zleceń podchodzimy z pasją, oferując klientom usługi, jakich potrzebują do prowadzenia i rozwijania własnej firmy. Dzięki temu zbudowaliśmy grono stałych kontrahentów, z którymi współpracujemy od wielu lat, na zasadach partnerstwa, lojalności oraz zaufania. Ponadto stawiamy na ciągły rozwój firmy, który umożliwia poszerzanie katalogu oferowanych usług, odpowiadając tym samym na rosnące potrzeby naszych kontrahentów – dodaje.

Firma mieści się przy ul. Budowlanej 18 w Białej Podlaskiej.

PDP Logistics Sp. j. Mariusz Piwoni, Marcin Potapczuk SMS O TREŚCI SPSP.3 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe