CholimpeX

  • 18.05.2021, 15:55
  • (jlk)
CholimpeX
CholimpeX to wiodący dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego w województwie lubelskim z ponad 28-letnim doświadczeniem na rynku. Początki firmy sięgają 1993 r., kiedy to Jerzy Cholewa otworzył w Białej Podlaskiej jeden z pierwszych sklepów branży zaopatrzenia medycznego w ówczesnym województwie bialskopodlaskim. Od ponad ćwierć wieku pracownicy firmy służą swoją wiedzą i doświadczeniem osobom zmagającym się z niepełnosprawnościami i dysfunkcjami narządu ruchu oraz ich rodzinom.

Rodzinny biznes zarządzany dziś przez syna, Michała Cholewę, to obecnie jedna z pięciu największych firm w branży w woj. lubelskim, która została na przestrzeni lat rozbudowana o nowe punkty sprzedażowe. – Nasz wykwalifikowany personel świadczy usługi w pięciu wyspecjalizowanych sklepach zaopatrzenia ortopedycznego na terenie: Białej Podlaskiej, Radzynia Podlaskiego, Międzyrzeca Podlaskiego i Parczewa. W najbliższej przyszłości planujemy również otwarcie sklepu w Brześciu – mówi Michał Cholewa. – We wszystkich punktach oferujemy szeroki asortyment i fachową obsługę w zakresie indywidualnego doboru sprzętu ortopedycznego. Nasi klienci, w ramach umowy z NFZ mogą realizować zlecenia na zaopatrzenie ortopedyczno-rehabilitacyjne, m.in. materace przeciwodleżynowe oraz wózki inwalidzkie i chodziki. Oferujemy także sprzęt rehabilitacyjny na indywidualne zamówienie klienta. Dysponujemy też szerokim asortymentem środków ochrony indywidulanej, płynami dezynfekującymi, maseczkami i rękawiczkami – podkreśla.

CholimpeX to nie tylko sprzedawca. Firma dysponuje największą w województwie lubelskim wypożyczalnią sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, jak łóżka, koncentratory tlenu, podnośniki itp., dowożąc go potrzebującym od Terespola po Lubartów i od Siemiatycz po Włodawę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje również możliwość  rozliczenia zakupów przez MOPS i PCPR oraz zakupów na raty.

– Rzeczywistość się zmienia, my jesteśmy niezmiennie otwarci, aby służyć pomocą. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 537 43 42 41 , adresem: [email protected] lub poprzez stronę www.cholimpex.pl - dodaje na koniec Michał Cholewa.

CholimpeX SMS O TREŚCI SPMK.4 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe