Gmina Czemierniki: Budowa stadionu zgodnie z planami

  • 22.05.2021, 11:30
  • (joan)
Gmina Czemierniki: Budowa stadionu zgodnie z planami fot. Arkadiusz Filipek (fb)
Realizacja inwestycji związanej z przebudową stadionu gminnego finiszuje. Zdaniem wójta Arkadiusza Filipka nic nie wskazuje na to, żeby termin zakończenia przedsięwzięcia nie był dotrzymany. Realizacja przebudowy ma się zakończyć z końcem czerwca.

- Prace są na finiszu. Kończymy budynek socjalny. Gdy wszystkie prace związane z infrastrukturą będą już wykonane, wykonana zostanie murawa – informuje wójt Arkadiusz Filipek. Zgodnie z umową z wykonawcą, inwestycja ma być ukończona do 30 czerwca i jak mówi wójt, nic nie wskazuje na to, by termin miał być niedotrzymany. - W tym roku gmina Czemierniki ma organizować dożynki powiatowe, jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli. Zaplanowaliśmy, że odbędą się właśnie na nowym stadionie i połączymy je z oficjalnym otwarciem obiektu – mówi wójt.

(...)

Cały artykuł przeczytacie w radzyńskim wydaniu Słowa Podlasia z 18 maja

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe