Gmina Drelów: Milionowe wydatki 

  • 28.05.2021, 08:21
  • Anna Ostapiuk
Gmina Drelów: Milionowe wydatki  fot. Anna Ostapiuk
Druga połowa roku będzie w gminie bardzo pracowita. 

Przypomnijmy, że w Szóstce równolegle realizowane są już dwie inwestycje termomodernizacyjne budynku szkoły i modernizacji ujęcia wody. Projekt zbliża się ku końcowi.

- Inwestor wszedł już na grunt, wkrótce będzie wznosił nowy zbiornik wody, który zabezpieczy wodę dla gminy w wypadku dużego jej rozbioru. Już została podpisana umowa z wykonawcą, który czeka na dostarczenie zbiornika. Jego montaż wkrótce się rozpocznie, a prace zakończą się w sierpniu – mówi wójt Piotr Kazimierski. Tymczasem Dołha doczeka się nowej nawierzchni jednej z głównych dróg. 

Jeszcze w czerwcu zostanie ogłoszony przetarg na wykonanie asfaltowej nawierzchni około kilometrowego odcinka drogi Zagumienie w Dołdze, z przewidywanym terminem realizacji w sierpniu. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 25 maja

Anna Ostapiuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe