Biała Podlaska: Podjazdy dla wózków wabią dzieci. Mieszkańcy mają dość

  • 02.06.2021, 12:00
  • Joanna Danielewicz
Biała Podlaska: Podjazdy dla wózków wabią dzieci. Mieszkańcy mają dość fot. Joanna Danielewicz Budynek przy Spółdzielczej 6 stał się „atrakcyjny" dla zabaw dzieci i młodzieży prawdopodobnie z powodu infrastruktury
Do spółdzielni mieszkaniowej „Zgoda” mieszkańcy Spółdzielczej 6 piszą skargę. Twierdzą, że w warunkach, w których mieszkają nie da się funkcjonować. Obawiają się wakacji, bo chodzi im o głośne zabawy dzieci, które upatrzyły sobie miejsce do zabaw pod ich oknami. – Biegającą i wrzeszczącą młodzież na wrotkach mamy na co dzień – skarżą się mieszkańcy. Chodzi o podjazdy dla wózków inwalidzkich, które stały się miejscem zabaw dzieci.

Budynek przy Spółdzielczej 6 stał się „atrakcyjny" dla zabaw dzieci i młodzieży prawdopodobnie z powodu infrastruktury. Znajdują się tam bowiem podjazdy dla wózków inwalidzkich i taras. To dobre miejsce dla wrotkarzy.

Jednak zaalarmowana spółdzielnia mieszkaniowa stoi na stanowisku, że miejsc do zabaw dla dzieci jest na osiedlu Piastowskim wiele i zdaje się rozumieć niezadowolenie mieszkańców Spółdzielczej 6.

Krzyki, piski i wrzaski

Pod pismem do BSM Zgoda podpisało się dziesięć osób. Mieszkańcy interweniują w sprawie dzieci bawiących się pod ich oknami i opisują, jak jest to dla nich uciążliwe. – Nie sposób otworzyć okien, nie sposób usiąść na balkonie, gdyż przeraźliwe krzyki grupy dzieci i młodzieży uniemożliwiają nam normalne funkcjonowanie – piszą do BSM Zgoda mieszkańcy. – Ogromnym niepokojem napawa nas perspektywa wakacji, kiedy dzieci będą cały dzień zdane na zorganizowanie sobie czasu wolnego i przeniosą się pod nasze okna. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 1 czerwca

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lok
Lok 06.06.2021, 14:07
Ubecja wiecznie żywa.... Dzieci mają prawo do zabawy, jak nie pasuje to sprzedać mieszkanie i kupić dom.
jjo
jjo 04.06.2021, 07:56
Człowiek, któremu dzieci przeszkadzają jest skazany na samotność
Gość
Gość 04.06.2021, 07:39
Bo kiedyś to oni nie byli dziećmi?! A jakby był plac zabaw obok bloku to też byłby problem z krzykami dzieci ?!
Gość
Gość 04.06.2021, 00:55
W Kozuli jest spokojnie, nie ma pisków i wrzasków dzieci.

Pozostałe