Powiat bialski: Zamkną drogę na Janów

  • 06.06.2021, 18:38
  • (pc)
Janów Podlaski-Ossówka, trwa remont drogi powiatowej fot. Paulina Chodyka-Łukaszuk
Kierowców udających się w trasę Biała Podlaska – Janów Podlaski czekają utrudnienia.

W związku z trwającym remontem drogi powiatowej nr 1031L na odcinku Klonownica Mała – Ossówka nastąpi czasowe zamknięcie trasy dla ruchu kołowego. Od 7 do 12 czerwca w związku z wykonaniem warstwy ścieralnej nawierzchni zostanie zamknięty odcinek drogi powiatowej Nr 1031L od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 811 do km 5+200, czyli 200 m za skrzyżowaniem z drogą powiatową 1035L. Na kierowców czekają objazdy. Szczegółowe mapy znajdują się na stronie www.janowpodlaski.pl.

Prace rozpoczną się w Klonownicy Małej i stopniowo będą prowadzone w kierunku skrzyżowania z drogą wojewódzką 811 w miejscowości Ossówka. W związku z tym 7 czerwca przynajmniej do godzin popołudniowych będą zamknięte skrzyżowania z drogą powiatową 1035L (do Klonownicy Dużej) oraz drogą gminną (do Polinowa). W kolejnych dniach objazd do Janowa Podlaskiego będzie mógł się odbywać przez Klonownicę Dużą.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe