Chciał zaimponować dziewczynie. Wszedł na słup i poraził go prąd

  • 08.06.2021, 16:10
  • red.
19-latek wspiął się na słup energetyczny dla dziewczyny fot. pixabay.com/poglądowe
Niecodzienne zgłoszenie otrzymały parczewskie służby. Zostały wezwane do wiszącego głową w dół i 10 metrów nad ziemią 19-latka. Chłopak wspiął się na słup energetyczny, by zaimponować swojej dziewczynie. Na górze poraził go prąd.

Niefortunnie zakończył się poniedziałkowy wieczór dla 19-latka z Parczewa. Około godziny 21.00 dyżurny parczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Parczewie na ul. Żabiej młody mężczyzna został porażony prądem i potrzebuje pomocy. Gdy na miejsce przybyły służby, okazało się, że chłopak wisi głową w dół około 10 metrów nad ziemią.

By go oswobodzić niezbędna była pomoc straży pożarnej ze specjalistycznym sprzętem i ratowników medycznych. Gdy strażacy go uwolnili, 19-latek był przytomny. Karetka zabrała go do szpitala, ponieważ wskutek porażenia prądem doznał oparzeń ciała.

Jak ustalili policjanci, 19-latek zdecydował się wejść na słup energetyczny, by zaimponować swojej dziewczynie. - W trakcie próby przejścia z jednej strony słupa na drugą, został porażony prądem, a potem zawisł jedną nogą na słupie. To właściwie uchroniło go od upadku na betonowe podłoże. Gdyby młodzieniec spadł z tak dużej wysokości, historia mogłaby skończyć się tragicznie - informuje starszy sierżant Anna Borowik z KPP w Parczewie.

 

 

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jasnowidz Jackowski
Jasnowidz Jackowski 11.06.2021, 10:18
Bohater tej historii za kilka lat zostanie inżynierem i będzie projektował linie energetyczne. Nad podziemną linią, co 10 metrów, postawi wielki, betonowy słup.

Pozostałe