Rozruszaj swoją karierę zawodową - przyjdź na płatne praktyki/znajdź pracę u Karola!

  • 09.06.2021, 14:30
  • Artykuł sponsorowany
Zakłady Mięsne Karol poszukują pracowników, rekrutacja pracowników
Masz od 17 do 24 lat i dość ofert darmowych staży? Poszukujesz sposobu, aby w młodym wieku wkroczyć na rynek zawodowy? A możesz szukasz stabilnego miejsca stałego zatrudnienia? Weź udział w wielkiej rekrutacji w Zakładzie Mięsnym Karol i zasil szeregi rodzinnej firmy z tradycjami!

Jaki jest Karol?

Karola kojarzyć możecie ze smacznych obiadów i apetycznych śniadań. Firma od lat dostarcza na wasze stoły najwyższej jakości wyrobów mięsnych. Boczki, szynki, schaby czy kiełbasy - a wśród nich szlagierowa kiełbasa biała parzona, czyli specjalność marki - to znakomity komponent wszelkich posiłków. Zakład dał się także dobrze poznać podczas tegorocznej majówki, sprzedając rozbudowane boxy grillowe. To proste i praktyczne rozwiązanie, które rozwiązuje dylemat zakupów spożywczych na wakacyjnego grilla z rodziną lub znajomymi - box starczy aż dla ośmiu osób. Ponadto, wszelkie wyroby od Karola posiadają ograniczoną ilość konserwantów oraz produkowane są ze starannie dobranych, jak najlepszych surowców.

Zakład Mięsny Karol to jednak nie tylko przepyszne mięsa, ale także firma z tradycjami, dynamicznie rozwijająca się na rynku. Obecnie zakład zwiększa swoją powierzchnię produkcyjną i unowocześnia park maszynowy. Ogranicza emisję szkodliwych gazów do atmosfery, instalując również własną farmę fotowoltaiczną. W tym roku Karol był także jednym z organizatorów akcji #czystaziemia, czyli wielkiego sprzątania ziemi w gminie.

Firma wykazała się dbałością o środowisko i potrzeby konsumentów również wchodząc ze swoimi produktami do sieci Auchan pod marką własną Czerwony Ptak. Opakowania tychże produktów w całości nadają się do recyklingu.

Praktyki u Karola

Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w rozrastającej się firmie z tradycjami, która dba o swojego klienta - nic prostszego. Osoby, które przyuczają się do zawodów: sprzedawca, mechanik, pracownik produkcji, konserwator, magazynier, elektryk, elektromechanik, pneumatyk czy analityk są gorąco zapraszane na praktyki u Karola.

W zamian Zakład Mięsny Karol oferuje szereg benefitów: wynagrodzenie na umowie o zlecenie, dojazd z Międzyrzeca Podlaskiego oraz Łukowa, elastyczne godziny pracy, darmowe obiady, a także pracę w sympatycznym, zgranym zespole.

Praktyki w firmie umożliwią Ci także lepsze poznanie realiów pracy, sprawdzenie swoich umiejętności i uzyskanie wartościowego wpisu w CV. To bezcenna okazja, aby pozyskać doświadczenie oraz wiedzę praktyczną. A jeśli chciałbyś zostać w zakładzie na dłużej - jest i taka możliwość, gdyż Karol prowadzi obecnie również rekrutację pracowniczą!

Praca u Karola

W Zakładzie Mięsnym Karol trwa wielka akcja rekrutacyjna. Ze względu na rozbudowę firmy, poszukiwani są pracownicy na wiele stanowisk: mechanika, elektromechanika, specjalistę ds. importu/exportu, kierownika zmiany produkcyjnej, magazyniera/pracownika działu załadunku, brygadzistę konfekcji wędlin, operatora maszyn etykietujących, wędzarza, operatora wózka widłowego, pracownika działu higieny i pracownika produkcji.

Praca w firmie to stałe i stabilne zatrudnienie. Większość pracowników zakładu to osoby, które decydują się związać z firmą na lata. Atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazna atmosfera oraz szereg bonusów sprawiają, że to zakład pracy cieszący się renomą i satysfakcją swoich pracowników.

Zakład Mięsny Karol to dobry wybór. Czy poszukujesz praktyk, czy też stałego zatrudnienia - Karol oferuje Ci stabilizację, dobre wynagrodzenie i bardzo korzystne warunki. Pracuj w firmie, która jest wieloletnią, rodzinną marką z tradycjami, dba o klienta i oferuje wyroby wysokiej jakości. Nie czekaj i już dziś wyślij do Karola swoje CV.

Oferty pracy Zakładu Mięsnego Karol znajdziecie na stronie www.zpm-karol.pl

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe