Oto kolejni nominowani do Niedźwiedzie Biznesu

  • 09.06.2021, 14:38
  • SP
Plebiscyt Niedźwiedzie Biznesu Adam Trochimiuk/Archiwum
Oto kolejne firmy nominowane do tytułu Niedźwiedzie Biznesu. Wśród uczestników konkursu witamy firmy Andrzeja Kalinowskiego, Andrzej Hajbosa oraz Kamila Pożaroszczyka. I oczywiście czekamy na kolejne zgłoszenia!

Zgłoszenia kandydatów można dokonać telefonicznie, dzwoniąc pod nr (83) 344 75 57 lub listownie, pisząc na adres: "Słowo Podlasia", 21-500 Biała Podlaska ul. Warszawska 15, a także mailowo pod adresem: [email protected] Przyjmujemy zgłoszenia w kategoriach: firma (mikro: do 9 pracowników, mała: 10-49 pracowników, średnia: 50-249 pracowników, duża: powyżej 250 pracowników) oraz Inwestycja samorządowa. 

W I etapie naszego plebiscytu odbywa się prezentacja kandydatów, a następnie głosowanie za pośrednictwem sms i na kuponach publikowanych na łamach "Słowa Podlasia". Kandydaci, którzy otrzymają najwięcej głosów w każdej z kategorii, zostaną nominowani do tytułu Niedźwiedzie Biznesu. Nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali, którą planujemy zorganizować we wrześniu. Partnerem Niedźwiedzi Biznesu jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie. 

RAMKA

Nominowani w poszczególnych kategoriach

Mikroprzedsiębiorstwo

- MB Mega Hurtownia Narzędzi
- ROBEX Robert Chiluk
- Bartłomiej Jedynak
- CholimpeX
- Kalinowski - skup zbóż
- Car System 

Małe przedsiębiorstwo

Ksemar
- Zakład Stolarsko - Budowlany Zdzisław Serhej

Średnie przedsiębiorstwo

- PERUN S.A.
- Zakład Remontowo - Budowlany Stanisław Romaniuk
- Zakłady Mleczarskie Laktopol-A Sp. z o.o.
- PDP Logistic Sp. j. Mariusz Piwoni, Marcin Potapczuk
- Rodzinny Park Tematyczny Magiczne Ogrody Janowiec

Duże przedsiębiorstwo

- Krynica Vitamin S.A.
- Spółdzielnia Inwalidów ELREMET Biała Podlaska

Inwestycja samorządowa

- Gmina Łomazy - Centrum Opiekuńczo Mieszkalne w Dubowie 

SP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe