Ksemar

  • 09.06.2021, 14:43
  • (jlk)
Firma Ksemar
Firma Ksemar powstała 18 lat temu i od tamtego czasu wniosła znaczący wpływ na rozwój rynku w regionie. Założył ją młody absolwent liceum Andrzej Hajbos, który ciężko pracował, aby zdobyć zaufanie klientów.

Obecnie firma zajmuje się sprzedażą oraz serwisem sprzętu biurowego. Obsługuje klientów indywidualnych, firmy prywatne, medyczne i instytucje państwowe. Specjalizuje się w kopiarkach, drukarkach, urządzeniach wielofunkcyjnych, skanowaniu, drukowaniu i niszczeniu dokumentów. – Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanych firm, takich jak Toshiba, Konica Minolta Canon oraz OKI w Białej Podlaskiej. Zajmujemy się też sprzedażą i naprawą urządzeń RICOH, Sharp, Kyocera, Hewlett-Packard, Brother, Kobra, Hsm itp. Swoim zasięgiem obejmuje obszar od Terespola, po Siedlce, od Siemiatycz po Włodawę – opowiada właściciel Andrzej Hajbos.

Ksemar stawia na rozwój. Dowodem na to są 3 duże inwestycje w branży nieruchomości. W 2016 r. wybudowała 2 bliźniacze budynki przy Al. Tysiąclecia 2 i 4 o powierzchni ok. 1600 mkw. W 2019 r. firma rozszerzyła swą ofertę o dodatkową nieruchomością przy ul. Jana III Sobieskiego w Białej Podlaskiej o powierzchni 1400 mkw. Oba budynki zostały wynajęte przez firmy handlowo-usługowo-biurowe. Najnowszą inwestycją jest jednak budowa budynku przy Al. Tysiąclecia 6. Została rozpoczęta w 2020 r., a jej zakończenie planowane jest na koniec 2022 r. – Nieruchomość będzie się wpisywała w nowoczesną architekturę i w znaczący sposób poprawi estetykę miasta. Zastosowane zostaną nowoczesne technologie, wysokiej jakości materiały i sprawdzone rozwiązania, takie jak np. wielkoformatowe przeszklenia czy winda. Budynek będzie miał 2300 mkw. powierzchni użytkowej (12 lokali o powierzchni 180 mkw.), 6 kondygnacji naziemnych i będzie przeznaczony pod wynajem na lokale biurowo-usługowe. Przy budynku powstanie ok. 50 miejsc parkingowych – opowiada Andrzej Hajbos.

Głównym celem firmy Ksemar zarówno w dziedzinie urządzeń jak i wynajmu nieruchomości jest zadowolenie i zdobycie uznania Klientów oraz gwarancja pełnej satysfakcji ze świadczonych usług. Siedziba firmy Ksemar znajduje się przy ul. Brzeskiej 130 w Białej Podlaskiej.

Ksemar SMS O TREŚCI SPMP.3 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czyt
czyt 12.06.2021, 17:00
Chata na wprost PUP, odkupiona od nich, którą kupili nie wiadomopoco. A ten sukces, to nie opiera się na drukach fiskalnych>>?Nie do końca etycznie, ale SUKSES : D Niech da szczęście
Były pracownik
Były pracownik 12.06.2021, 09:43
Janusz przedsiębiorczości, umowy śmieciówki, mała płaca, przemiał ludzi. Kariera zrobiona na wyzysku personelu.

Pozostałe