Firma Kalinowski

  • 09.06.2021, 14:46
  • (jlk)
Firma Kalinowski Niedźwiedzie Biznesu
Firma Kalinowski to mocny gracz na rynku rolniczym. Choć weszła na rynek w 2020 r. to powstała na kanwie rodzinnej firmy "Anda" Danuta i Andrzej Kalinowscy ze Starej Kornicy, która ma 20-letnie doświadczenie. 

Firma Kalinowski zajmuje się skupem i sprzedażą zbóż. – Współpracujemy z rolnikami z województw: lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego. Posiadamy również własne gospodarstwo rolne. Oprócz tego na wyposażeniu mamy magazyny na zboża i samochody z pompą  samozaładowczą. Możemy odbierać ziarno z gospodarstwa rolnika – mówi właściciel Tomasz Kalinowski. – Zakupione przez nas zboża trafiają do klientów indywidualnych w całej Polsce oraz na rynek zagraniczny. Zaopatrujemy przemysł młynarski, paszowy i rolniczy. Skupujemy owies, żyto, pszenżyto, pszenicę i mieszanki oraz kukurydzę i rzepak. Płacimy szybko przelewem lub gotówką, za co rolnicy nas cenią – podkreśla przedsiębiorca.

Firma Kalinowski oprócz skupu zbóż zajmuje się profesjonalnym krajowym transportem materiałów sypkich na terenie całego kraju oraz szeroko pojętą obsługą rolnictwa. Oferuje wynajem sprzętu i usługi rolnicze. Sprzedaje też nawozy oraz wapno. Przedsiębiorstwo cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rolników. – Jesteśmy wiarygodnym partnerem. Jako lokalny lider w zakresie skupu zbóż i obsługi rolnictwa możemy zaoferować szereg dogodnych rozwiązań pozwalających naszym klientom na maksymalnie efektywną działalność i najlepsze ceny skupu. Dążymy do rozwoju naszej pozycji. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji z klientami, w oparciu o wzajemne zaufanie, otwartość i dostosowanie do oczekiwań. Dzięki naszemu doświadczeniu mogą być spokojni o korzystną współpracę i gwarancję rzetelności - zaznacza Tomasz Kalinowski. Siedziba firmy mieści się w Starej Kornicy 159A.

Kalinowski – skup zbóż SMS O TREŚCI SPMK.7 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe