Międzyrzec Podlaski: Wieczorne seanse w plenerze

  • 10.06.2021, 14:52
  • (pc)
Plenerowe kino w parku Potockich fot. Archiwum
W ostatnich latach wielki powrót święci kino plenerowe. Również w naszym regionie ośrodki kultury postanowiły wskrzesić tę modę. I tak, Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do parku Potockich na dwa seanse filmowe pod chmurką.

12 czerwca wyświetlone zostaną dwa filmy. O godzinie 21:30 kinomaniacy będą mogli przysiąść w parkowej scenerii i obejrzeć film  "Na noże".

O czym jest film? Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85. urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, "bliscy" Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.

Z kolei o godz. 23:30 wyświetlony zostanie film "Siedem sióstr". Koniec XXI wieku. Ze względu na skrajne przeludnienie wprowadzone zostają drastyczne przepisy, pozwalające na posiadanie tylko jednego dziecka. Specjalna służba wyłapuje i neutralizuje "nielegalne" dzieci. Gdy więc w rodzinie Settmanów na świat przychodzą siedmioraczki, rodzice stają przed dramatycznym wyborem. 

Wstęp na seanse jest bezpłatny.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe