Gmina Sławatycze: Monitoring na stadionie

  • 11.06.2021, 07:59
  • (ach)
Gmina Sławatycze: Monitoring na stadionie fot. UG Sławatycze
Na stadionie w Sławatyczach pojawił się monitoring, który ma na celu pomóc w zabezpieczeniu obiektu przed aktami wandalizmu.

- W związku z powtarzającymi się aktami wandalizmu, ale też pozostawianiem ton śmieci, puszek, pobitych butelek na naszym stadionie, informuje, że zamontowaliśmy zarówno na tzw. "domku" jak i na samej płycie boiska kamery wraz z czujnikami ruchu – informuje wójt Sławatycz Arkadiusz Misztal. - Od tej chwili niszczenie mienia i śmiecenie automatycznie będzie zgłaszane na policję wraz z nagraniem. Niestety, mimo, że w wielu przypadkach udawało się zidentyfikować sprawców, łagodne formy rozwiązania problemu - dodaje wójt.

(ach)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe