Sukces uzdolnionego międzyrzeczanina

  • 11.06.2021, 08:13
  • (pc)
Tomasz Rabek laureatem konkursu dla młodych architektów i inżynierów fot. www.builder4future.pl
Tomasz Rabek wraz ze swoimi kolegami z Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej otrzymali wyróżnienie w prestiżowym konkursie dla młodych architektów i inżynierów.

Konkurs dedykowany jest studentom oraz młodym absolwentom architektury i budownictwa. Organizuje go ogólnopolski branżowy miesięcznik "Builder Polska". Niedawno ogłoszono wyniki tegorocznej edycji. Wśród wyróżnionych znalazł się międzyrzeczanin Tomasz Rabek.

Laureat studiuje na V roku Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji WAT na kierunku budownictwo ogólne. Jest zdobywcą II miejsca w Konkursie Rektora WAT, zwycięzcą konkursu wydziałowego na najlepszą pracę wykonaną w ramach działalności Koła Naukowego Studentów WAT. Wielokrotnie otrzymywał stypendia rektora dla najlepszych studentów. Należy do Koła Młodych Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa przy uczelni. Cały czas jest też czynnym członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej "Stołpno" w Międzyrzecu Podlaskim. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 8 czerwca

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe