Przed nami IX Rajd Rowerowy Szlakiem Nadbużańskich Dworów i Pensjonatów

  • 11.06.2021, 17:16
  • (AK)
Przed nami IX Rajd Rowerowy Szlakiem Nadbużańskich Dworów i Pensjonatów
Już po raz dziewiąty organizowany jest Rajd Rowerowy Szlakiem Nadbużańskich Dworów i Pensjonatów. 4 lipca punktem startowym i kończącym rajd pod patronatem „Słowa Podlasia” będzie Zamek Janów Podlaski.

Po drodze uczestnicy będą mogli odpocząć w nadbużańskich dworach, gdzie czekać będzie na nich przygotowany przez gospodarzy poczęstunek z regionalnych produktów. Organizatorzy rajdu: Stowarzyszenie Nadbużańskich Dworów i Pensjonatów, Stowarzyszenie Wspólnota Arche, Zamek Janów Podlaski, Land Art Festiwal.

- Odwiedzimy Uroczysko Zaborek, Sanktuarium Męczenników Podlaskich, Pałac Cieleśnica, Stadninę Koni Janów Podlaski – dodaje Dorota Wereszczyńska z Arche S.A. - Trasa  wyniesie około 58 kilometrów, to wyzwanie dla amatorów, błahostka dla zawodowców, a dla wszystkich bez wyjątku dobra zabawa. Serce Podlasia - tereny nadbużańskie, to idealne miejsce do aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu.

Rajd ma charakter rekreacyjny, biorą w nim udział zarówno zawodowi rowerzyści, amatorzy sportu, rodziny z dziećmi, seniorzy. Po powrocie wszyscy będą mogli świętować swój sukces przy ognisku, uzupełniając spalone kalorie. Dodajmy, że 28 sierpnia jest z kolei zaplanowana czwarta już edycja Charytatywnego Triathlonu i Paratriathlonu drużynowego Kraina Bugu.

Program rajdu rowerowego:

Godz. 9- 10.15: rejestracja

Godz. 10.30: start sprzed Zamku Janów Podlaski

Godz. 16: powrót na Zamek, ognisko, festiwal produktów regionalnych

Koszty uczestnictwa (do 30 czerwca): 79 zł/os.; grupy od 10 osób dorosłych – 69 zł/os.; dzieci do 7 lat – gratis; dzieci 8-17 lat – 50% ceny.

Kontakt: [email protected], tel. 25 644 14 64.

Zapisy i regulamin: https://dostartu.pl/ix-rajd-rowerowy-szlakiem-nadbuzanskich-dworow-i-pensjonatow-v5448

(AK)

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe