Biała Podlaska: AWF oddaje krew

  • 13.06.2021, 19:56
  • (pc)
Akcja "AWF oddaje krew" fot. Archiwum
Przed nami kolejna edycja akcji pod nazwą "AWF oddaje krew!

– Promujemy krwiodawstwo zawsze, jednak w tym czasie jest to szczególnie ważne, ponieważ przez epidemię Covid-19 zapasy w bankach krwi są wyczerpane. Stąd też inicjatywa przeprowadzenia terenowej zbiórki krwi – informują organizatorzy, czyli Samorząd Studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. 

Akcja odbędzie się już w środę, 16 czerwca w godz. 9:00-13:00, wtedy na parkingu AWF stanie krwiobus. Przed oddaniem krwi pamiętajmy, by zjeść lekki, niskotłuszczowy posiłek, wypić ok. 1 litra wody, zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, pozwalającym na stwierdzenie tożsamości. – Pokażmy, jaka jest w nas moc i zbierzmy jak najwięcej krwi dla potrzebujących – zachęcają studenci. 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe