Międzyrzec Podlaski: Po zażyciu narkotyków opiekowali się niemowlęciem

  • 14.06.2021, 12:19
  • (el)
Naćpani rodzice opiekowali się 3-miesięcznym dzieckiem fot. Policja
Za narażenie 3-miesięcznej dziewczynki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu odpowie 23-latek oraz jego o trzy lata młodsza małżonka.

Zarzuty narażenie dziewczynki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu małżeństwo usłyszało 12 czerwca. Para podejrzana jest o sprawowanie opieki nad córką znajdując się pod wpływem narkotyków.

- W trakcie interwencji mundurowi znaleźli w mieszkaniu także środki odurzające oraz wyroby tytoniowe wytworzone bez wymaganego wpisu do rejestru oraz maszynkę do ich produkcji - informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Za to przestępstwo oddzielnie odpowie 23-latek. 

O tym, że rodzice mogą pod wpływem narkotyków opiekować się dzieckiem policjantów międzyrzeckiego komisariatu powiadomiła pracownica ośrodka pomocy społecznej. Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze.

- Wszystko wskazywało na to, że młodzi rodzice są pod wpływem narkotyków, w związku z tym zarówno od 23-latka jak też 20-letniej matki pobrana została krew do badań na zawartość środków odurzających w organizmie - dodaje rzeczniczka. Dziecko trafiło pod opiekę lekarzy a jego rodzice zostali zatrzymani. 

(el)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe