Łosice: "Jedynka" w krajowej elicie 

  • 21.06.2021, 10:00
  • (jg)
Łosice: "Jedynka" w krajowej elicie 
Szkoła Podstawowa nr 1 w Łosicach uplasowała się na 5 miejscu w rankingu ogólnopolskim konkursu video Pho3nix Active School. Patronat nad akcją sprawuje Polski Komitet Olimpijski.

Sukces uczniów cieszy tym bardziej, gdyż rywalizacja była niezwykle zacięta, a w największym w Polsce sportowym konkursie dla szkół udział wzięło ponad 350 placówek z terenu całego kraju.

Zdobyty tytuł laureata pozwolił na zakwalifikowanie się placówki do udziału w sportowych warsztatach z Pho3nix, w których będzie uczestniczyć już tylko 100 zwycięskich szkół.

Pho3nix Active School to akcja sportowa, która ma na celu poruszyć dzieci z całej Polski oraz zaangażować je w inspirujące inicjatywy sportowe. Patronat nad wydarzeniem sprawuje Polski Komitet Olimpijski.

(jg)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe