Biała Podlaska: GITD zakończył kolejną rekrutację. W oddziale pracuje już 120 osób

  • 22.06.2021, 08:41
  • Joanna Danielewicz
GITD zakończył kolejną rekrutację. W oddziale w Białej Podlaskiej pracuje… fot. Joanna Danielewicz
Do końca roku w bialskim oddziale Generalnego Inspektoratu Transportu Drogowego może pracować nawet 150 osób. Tydzień temu zakończyła się rekrutacja, w której spośród ponad 400 chętnych prace dostanie 11 aplikujących. – Zainteresowanie pracą w Białej Podlaskiej jest w dalszym ciągu bardzo duże – zapewnia Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego.

W ubiegłym tygodniu wraz z parlamentarzystami PiS Grzegorzem Biereckim i Dariuszem Stefaniukiem odwiedził bialski oddział, który znów się powiększy.

 – W 2018 roku do pierwszej dwudziestki zatrudnionych tu pracowników dołączyło kolejnych 100 osób. Łącznie w naborach do GITD przez te kilka lat uczestniczyło tutaj ponad 5 tys. chętnych – przypomniał Alvin Gajadhur. – Początkowo było tu  Biuro Kontroli Opłaty Elektronicznej, później dołączyło Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym, biuro dyrektora generalnego, biuro finansowe, więc kilka komórek w bialskiej siedzibie GITD się mieści. Pracują tu bardzo wartościowi ludzie i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.

Do bialskiego oddziału ITD wybranych zostanie 11 osób. Tym samym zakończy się rekrutacja, w której udział wzięło ponad 400 osób. Nabór odbył się na stanowiska podreferendarzy w wydziale rozliczeń i egzekucji. – Mamy nadzieję, że te 11 osób to nie ostatnie zwiększenie liczby pracowników GITD w Białej Podlaskiej. W najbliższym czasie planowane jest uruchomienie kolejnych czterech naborów na inspektorów w obsłudze postępowań administracyjnych – informuje Joanna Smolińska, zastępca głównego inspektora. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 22 czerwca

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czyt
czyt 23.06.2021, 07:47
400/11 i nie "ma bezrobocia": D
Bialczanin
Bialczanin 22.06.2021, 15:03
11 wolnych miejsc a dwa tęgoryjce czatują by wsadzić swoich. To jest Polska pod rządami sekty pisowskiej.

Pozostałe