Petrodom Paliwa Sp. z o.o Sp.k.

  • 22.06.2021, 10:10
  • (jlk)
Petrodom Paliwa Sp. z o.o Sp.k.
Petrodom Paliwa Sp. z o.o Sp.k. swoją działalność rozpoczęła w 1991 roku. Była to firma rodzinna prowadząca stację paliw w Białej Podlaskiej. Z czasem rozszerzyła zakres działalności o sprzedaż hurtową paliw silnikowych, oleju grzewczego i LPG, stając się regionalnym liderem branży paliw. Odzwierciedlają to liczne nagrody i wyróżnienia otrzymywane na przestrzeni minionych lat oraz wysokie pozycje zajmowane w różnych rankingach. W najpoczytniejszym rankingu krajowym 500 największych przedsiębiorstw Rzeczpospolitej Petrodom nieprzerwanie gości od 2004 roku, zaś w województwie lubelskim może poszczycić się obecnością w pierwszej szóstce największych podmiotów.

Obecnie Petrodom oferuje sprzedaż z kilkunastu baz paliw w całej Polsce, dostarcza paliwa do klienta własną dostawą oraz prowadzi sprzedaż detaliczną poprzez dwadzieścia stacji paliw zlokalizowanych głównie na wschodzie i południu kraju. Od początku 2021 r. Petrodom jest nowym właścicielem automatycznych stacji paliw należących wcześniej do sieci OPN24, które obecnie przechodzą proces rebrandingu w firmowe barwy. Tankując na stacjach, klient ma zawsze gwarancję atrakcyjnej ceny i najwyższej jakości paliwa. – W 2017 roku rozpoczęliśmy nowy rozdział w historii firmy i zaoferowaliśmy hurtowe dostawy węgla kamiennego. Szybko zdobyliśmy pozycję jednego z czołowych importerów i sprzedawców surowca, oferując węgiel kamienny pochodzący od sprawdzonych producentów i gwarantujący doskonałe parametry jakościowe – mówi Mateusz Domański.

Dziś w ofercie firmy znajduje się węgiel kamienny, który z powodzeniem jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom, na co dowodem są liczne kontrakty opiewające na kilkadziesiąt tysięcy ton surowca, którego odbiorcami są m.in. elektrociepłownie, zakłady przemysłowe, mleczarnie, instalacje komercyjne, wspólnoty mieszkaniowe czy jednostki samorządowe oraz tysiące klientów detalicznych korzystających z naszej oferty ekogroszku workowanego. Tak szeroka oferta pozwala zaspokoić potrzeby każdego klienta zarówno w segmencie paliw ciekłych jak i stałych, czyniąc nas multienergetycznym liderem branży w Polsce wschodniej. Petrodom Paliwa Sp. z o.o. mieści się przy ul. Sidorskiej 61 w Białej Podlaskiej. 

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe