Energy Kolor Sp. z o.o.

  • 22.06.2021, 10:13
  • (jlk)
Energy Kolor Sp. z o.o.

Firma Energy Kolor Sp. z o.o. powstała w maju 1996 roku w Białej Podlaskiej. Założycielem był Dariusz Zieleniewski. Początkowo nie była to duża firma, która działała na lokalnym terenie. Zajmowała się systemami sterowania i automatyzacji procesów przemysłowych i grzewczych, a także pracami badawczo-rozwojowymi w zakresie nauk technicznych. Z biegiem lat firma się rozwinęła i przekształciła się w Energy Kolor Sp. z o.o., którą obecnie zarządza i jest właścicielem Jerzy Rychliński - posiadający stosowną wiedzę techniczną i doświadczenie. Rozszerzony został wachlarz usług świadczonych na rzecz wielu różnych instytucji, przedsiębiorców i osób fizycznych.

Obecnie Energy kolor Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie usług sanitarnych z akcentem na odnawialne źródła energii tj. pompy ciepła, fotowoltaikę, kotłownie gazowe kondensacyjne itp. Oferuje klientom kompleksowe usługi od audytu energetycznego w domu klienta, przygotowanie szczegółowej dokumentacji technicznej aż po fachowy montaż. Spółka świadczy fachowe doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych i rozwiązań dostosowanych do możliwości finansowych inwestorów. Reasumując spółka realizuje inwestycje w budynkach użyteczności publicznej, domach jednorodzinnych i budynkach wielorodzinnych na terenie województwa lubelskiego jak i innych województw. Pracownicy spółki są fachowcami w dziedzinie nowych technologii odnawialnych źródeł energii.

Więcej informacji o Energy Kolor Sp. z o.o. można uzyskać na stronie www.energy.waw.pl., siedziba spółki znajduje się w Białej Podlaskiej przy ul. Północnej 6.

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe