Hotel Polonia ***

  • 22.06.2021, 10:15
  • (jlk)
Hotel Polonia *** w Białej Podlaskiej

Hotel Polonia *** to miejsce, które na trwałe wpisało się już w krajobraz Białej Podlaskiej, wnosząc znaczący wpływ na rozwój rynku turystyczno-hotelowego w regionie. Hotel Polonia *** został oddany do dyspozycji gości w 2013 r. W 2020 roku obiekt rozbudowano, powiększył się o kolejne pokoje i zaplecze biznesowe. Hotel Polonia to połączenie eleganckiego hotelu oraz nowoczesnego centrum bankietowo-konferencyjnego. Doskonała lokalizacja przy lesie, dogodny zjazd z obwodnicy, wraz z bogatym wyborem atrakcji i możliwości wypoczynku tworzą niezwykłą ofertę hotelu.

Hotel Polonia *** prowadzony jest  przez W. Pawluczuk, K Dobrowolski Polonia Sp. j.  Spółka została założona w 1997 r., od początku swojej działalności związana jest z branżą turystyczną, gastronomiczną i eventową. Dzisiaj Hotel Polonia ***  to ponad 100 miejsc noclegowych, zespół sal konferencyjnych na łącznie ponad 600 osób rozległy teren zielony. Organizujemy i koordynujemy wesela, bankiety, imprezy okolicznościowe, szkolenia, przyjmujemy zorganizowane grupy zapewniając pełną obsługę.

Hotel Polonia *** to firma rodzinna, reprezentująca rodzinne wartości. – Hotel Polonia ***  przezwyciężył okres pandemii COVID-19, funkcjonował w zgodzie ze wszystkimi obostrzeniami, utrzymał 100 proc. zatrudnienia. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, razem odpowiadamy za gości i sukces – firmy wskazuje Karolina Kalinowska, przedstawicielka drugiego pokolenia w firmie. – To dzięki personelowi nasi goście chwalą sobie tak indywidulane podeście. Każdy, bez względu na cel swojej wizyty traktowany jest w sposób unikatowy i jedyny schemat, jaki obowiązuje w tym miejscu, to umiejętność dopasowania do każdego wymagania – dodaje.

Hotel Polonia *** stawia na zrównoważony rozwój (inwestycje OZE, fotowoltaika, panele solarne, zbiorniki na deszczówkę), podejmuje też działania w celu zmniejszenia śladu węglowego. – Dla naszych gości Hotel Polonia ***  to nie tylko komfortowe i w pełni wyposażone pokoje - jest to również idealne miejsce dla spotkań biznesowych, konferencji, rodzinnych wydarzeń okolicznościowych, czy też luźnych spotkań prywatnych – mówi Karolina Kwiatkowska. Hotel mieści się w Grabanowie 49D. 

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe