Łosice: Przedłużają się prace

  • 24.06.2021, 08:00
  • Joanna Gąska
Przedłuża się remont ulicy Bialskiej w Łosicach fot. Joanna Gąska
Stan infrastruktury drogowej na odcinku ulicy Bialskiej wymusił podjęcie dodatkowych działań przez wykonawcę, co znacznie podniosło koszty inwestycji i wydłużyło termin zakończenia robót.

W mieście praca wre - realizowane są bowiem aż trzy duże inwestycje związane z infrastrukturą drogową, które poprawią komfort życia mieszkańców oraz wpłyną pozytywnie na poziom bezpieczeństwa.

Jedną z tych inwestycji jest budowa trasy alternatywnej dla głównej arterii miejskiej wraz z nową przeprawą przez rzekę Toczna. Powstały już fundamenty i zbrojenie mostu, zamontowano również metalowe elementy konstrukcyjne. Zgodnie z planem postępują też prace związane z budową chodnika przy drodze krajowej nr 19  - w ciągu ul. Białostockiej. Poszerzany jest także jeden pas ruchu.

Niedawno informowaliśmy już, że trwające prace przy remoncie drogi wojewódzkiej 698 zostały wydłużone. Inwestycja pierwotnie miała być bowiem sfinalizowana z końcem kwietnia, jednak po napotkaniu nieprzewidzianych okoliczności ustalono, że prace na ul. Bialskiej oraz na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego, Narutowicza i 11-listopada potrwają do końca wakacji. (...)

Cały artykuł przeczytacie w łosickim wydaniu Słowa Podlasia z 22 czerwca

Joanna Gąska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe