Gmina Piszczac: Umowa na kolektory

  • 05.07.2021, 12:45
  • (pc)
Gmina Piszczac: Umowa na kolektory fot. UG Piszczac
Pod koniec czerwca samorząd podpisał umowę z firmą Polska Ekologia Sp. z o.o. z Raciborza na realizację zadania "Montaż odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Piszczac".

Całkowita wartość inwestycji to 1 490 644,05 złotych. Zadanie obejmuje dostawę i montaż 176 zestawów instalacji kolektorów słonecznych montowanych u osób fizycznych.

Inwestycja współfinansowana jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej 4 Energia przyjazna środowisku, Działanie 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe