Lech Szewczuk – sprzedaż drewna kominkowego i opałowego

  • 07.07.2021, 16:18
  • (jlk)
Lech Szewczuk – sprzedaż drewna kominkowego i opałowego

Firma powstała w 2016 r. – Zostałem emerytem i miałem dużo wolnego czasu. Jednocześnie obserwowałem rynek. Tu, gdzie mieści się siedziba przedsiębiorstwa, czyli w Rakowiskach rósł popyt na drewno kominkowe. Domy wyrastały jak grzyby po deszczu, a w nich kominki, dlatego zdecydowałem się założyć firmę – opowiada właściciel Lech Szewczuk

Jego działalność polega na zakupie drewna od nadleśnictwa lub osób fizycznych, przetworzeniu go na kominkowe i opałowe, a następnie sprzedaży. Firma oferuje klientom różne gatunki drewna, takie jak np. buk, klon, jesion, grab, akacja, dąb, olcha czy sosna. – Zapewniam dowóz materiału własnym środkiem transportu. Do 30 kilometrów bez dodatkowych opłat – zaznacza właściciel przedsiębiorstwa. 

Firma ma szerokie grono odbiorców, zarówno na terenie gminy, okolicznych powiatów, jak i nawet ościennych województw. - Razem z żoną prowadzimy tę działalność i wkładamy w nią wiele serca i wysiłku, dlatego klienci nas chwalą i wracają – podsumowuje Lech Szewczuk. Siedziba mieści się w Rakowiskach przy ul. Wspólnej 112.

Lech Szewczuk SMS O TREŚCI SPMK.8 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe