Tartak "Bronek" Mieczysław Bronisz z Platerowa

  • 07.07.2021, 16:21
  • (ach)
Tartak "Bronek" Mieczysław Bronisz z Platerowa

Firma tartak "Bronek" Mieczysław Bronisz z Platerowa istnieje od 1986 roku. Pod obecną nazwą działa od 1 stycznia 1995 r. Początkowo był to tartak przecierający drewno, głównie rolnikom, prowadzone przez właściciela. Z czasem rozszerzono działalność o suszenie i przerób drewna oraz handel drewnianymi wyrobami. Obecnie tartak jest firmą rodzinną prowadzoną przez właściciela i jego żonę oraz dwóch synów. Firma posiada też stolarnię i suszarnię.

- Od dwudziestu lat znaczna część naszej działalności to budowa i remonty domów drewnianych i murowanych. Ponadto jesteśmy producentem deski podłogowej, szalówki, boazerii, tarcicy budowlanej i innych produktów. Wykonujemy też drewniane budowle typu: wiaty, altany, wieże widokowe, ścieżki edukacyjne, place zabaw, siłownie zewnętrzne i wiele innych. Naszymi klientami są parki narodowe, nadleśnictwa, gminy i osoby prywatne – mówi Mieczysław Bronisz.

Do najciekawszych inwestycji przedsiębiorstwa należą: wieże widokowe i inne obiekty turystyczne na stawach w Pietkowie, w nadleśnictwie Rudka, park linowy dla dorosłych i dzieci, w Wólce Nadbużnej i rewitalizacja carskiego dworca kolejowego w Białowieży.

Tartak „Bronek" Mieczysław Bronisz SMS O TREŚCI SPMP.7 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)

(ach)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe