Bili pięściami i kijem po całym ciele

  • 17.07.2021, 10:00
  • (pc)
Bili pięściami i kijem po całym ciele fot. Policja
Troje mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego trafiło pod policyjny dozór po tym, jak dotkliwie pobili 43-latka. Zatrzymani nie mieli litości, bili mężczyznę pięściami i drewnianym kijem po całym ciele. Grozili mu też pozbawieniem życia. Wszystko za rzekome długi pokrzywdzonego.

W ubiegłym tygodniu do międzyrzeckich policjantów zgłosił się 43-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna został pobity przez swoich znajomych. Sprawcy bili go pięściami i drewnianym kijem po całym ciele. W wyniku pobicia 43-latek doznał obrażeń ciała oraz stracił telefon komórkowy. Napastnicy żądali też od niego spłacenia długu, jednak jak twierdzi mężczyzna, on nie miał wobec nich żadnych zobowiązań. Wcześniej sprawcy grozili mu także pozbawieniem życia. 

Sprawą zajęli się kryminalni międzyrzeckiego komisariatu. - Funkcjonariusze zatrzymali do sprawy troje mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego, dwie kobiety w wieku 21 i 44 lata oraz ich 58-letniego kompana. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów. Wczoraj doprowadzeni zostali do prokuratury. Wobec trojga podejrzanych zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji - informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Napastnicy nie mogą się też kontaktować w żaden sposób, osobisty, telefoniczny czy e-mailowy , z pokrzywdzonym i mają zakaz zbliżania się do 43-latka. 

O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

(pc)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe