Gmina Łomazy: Rusza remont drogi

  • 19.07.2021, 14:53
  • (pc)
Gmina Łomazy: Rusza remont drogi fot. UG Łomazy
Niebawem rozpocznie się budowa drogi gminnej nr 101426L, czyli ulicy Ogrodowej w Łomazach. 15 lipca została podpisana umowa z wykonawcą, którym jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. z Parczewa. Wartość inwestycji to 229 113,48 złotych. 

Zakres remontu obejmuje wykonanie konstrukcji i nawierzchni drogi pomiędzy ul. Lubelską a ul. Kozłowską, ułożenie odwodnienia liniowego wzdłuż drogi, przebudowę przepustów oraz wykonanie miejsc postojowych przy ul. Kozłowskiej. Przebudowa ma zostać zakończona do września tego roku.

W związku z rozpoczęciem inwestycji, we wtorek 20 lipca, planowane są prace konserwacyjne sieci wodociągowej właśnie na ulicy Ogrodowej, polegające na wymianie zasuw sekcyjnych.  Około godz. 10:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców: Łomaz, Bielan, Burwina, Krasówki, Dubowa, Korczówki, Kozłów i Wólki Korczowskiej. Szacowany czas trwania utrudnień to ok. 4 godziny.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe