Potrzebują wsparcia szczodrych ludzi

  • 20.07.2021, 07:54
  • Joanna Danielewicz
Potrzebują wsparcia szczodrych ludzi fot. zrzutka.pl
Pożar domu w Lipniakach spowodował tragedie. Dwójka seniorów nie przeżyła. Młodsze małżeństwo zostało ze zrujnowanym budynkiem. Potrzebują pomocy w gruntownym remoncie. Znajomi założyli zbiórkę, a rodzina prosi o wsparcie.

Pożar wybuch w środku nocy 8 lipca. Mieszkańców obudził dym. - Rodzice mówią, że nawet za bardzo nie było widać ognia, tylko dym – opowiada Natalia, córka pogorzelców.

W domu w Lipniakach z jej rodzicami mieszkali dziadkowie. Gdy młodszych obudziło zadymienie, ojciec Natalii próbował przedostać się do swoich rodziców. - Pomieszczenia dziadków znajdowały się w drugiej części domu, trzeba było przejść przez dość długi korytarz. Tato mówił, że o ile w pokoju rodziców nie czuło się nic oprócz dymu, to w korytarzu był już tak palący żar, że nie dało się iść – wspomina Natalia. (...)

Każdy, kto chciałby wesprzeć poszkodowanych w pożarze w Lipniakach, może to zrobić poprzez zasilenie zbiórki na zrzutka.pl pod hasłem „Pożar oraz śmierć rodziców. Zbiórka dla Barbary i Krzysztofa Grzywacz” nr id. yzrbem. W kwestii pomocy rodzinie można się również kontaktować z córką poszkodowanych, panią Natalią: 729 397 393.

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 20 lipca

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wikary
Wikary 20.07.2021, 10:09
Szczęść Boże!

Pozostałe