Nie mogą doczekać się chodnika 

  • 21.07.2021, 08:56
  • Anna Chodyka
Nie mogą doczekać się chodnika  fot. Archiwum
Do redakcji Słowa Podlasia zgłosił się czytelnik, który wskazał, iż ul. Sidorska w stronę Czosnówki ma bardzo zakrzaczone pobocze. – Pieszy idąc tą drogą czy rowerzysta nią jadąc nie może skorzystać z pobocza bo jest zarośnięte krzakami. To bardzo niebezpieczna sytuacja, gdyż w przypadku, kiedy jakiś samochód będzie jechał brzegiem jezdni, to nie ma gdzie uciec – denerwuje się mieszkaniec gminy Biała Podlaska.

– Tą drogą często mieszkańcy chodzą na przystanek autobusowy, dlaczego nie można dla nich zrobić chodnika? W ten sposób może dojść do groźnego wypadku – podkreśla. O sprawie zakrzaczenia ul. Sidorskiej w stronę Czosnówki Słowo Podlasia pisało kilkukrotnie. Jak wcześniej informowała społeczność Czosnówki, z tym problemem boryka się już od kilkunastu lat. Mieszkańcy składali też petycję do Urzędu Gminy Biała Podlaska, ale odzewu nie było. Czy tym razem ktoś weźmie pod uwagę ich zdanie?

Wójt gminy Biała Podlaska Wiesław Panasiuk przekazuje, iż odcinek drogi za mostem na Rudce w kierunku Czosnówki będzie modernizowany w przyszłym roku. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 20 lipca

Anna Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zbulwersowany
Zbulwersowany 21.07.2021, 12:40
Jeśli potrącą kogoś ważnego to wtedy będzie chodnik i oświetlenie. Nikt ważny nie mieszka więc po co. Szkoda pieniędzy. Smutne to
czyt
czyt 21.07.2021, 19:07
Nie potrącą, bo ważni są wożeni. Takim miejscem, jest most w Woskrzenicach. To jest niebezpieczne miejsce, gdzie przejść, przejechać rowerem (a są tacy, co muszą), stanowi poważne niebezpieczeństwo dla zdrowia i życiia, nawet przy dobrej pogodzie. Są też tacy, co rekreacyjnie jeżdzą rowerem po 2 - poszukiwacze zakończenia historii.

Pozostałe