Czas na głosowanie w plebiscycie Niedźwiedzie Biznesu!

  • 22.07.2021, 09:22
  • SP
Czas na głosowanie w plebiscycie Niedźwiedzie Biznesu!
Plebiscyt Niedźwiedzie Biznesu wkracza w decydującą fazę. Jeszcze tylko przez tydzień przyjmujemy zgłoszenia kandydatów i rozpoczynamy głosowanie!

Przypominamy, że zgłoszenia kandydatów można dokonać telefonicznie, dzwoniąc pod nr (83) 344 75 57 lub mailowo pod adresem: [email protected] Przyjmujemy zgłoszenia w kategoriach: firma (mikro: do 9 pracowników, mała: 10-49 pracowników, średnia: 50-249 pracowników, duża: powyżej 250 pracowników) oraz Inwestycja samorządowa. 

W I etapie naszego plebiscytu odbywa się prezentacja kandydatów, a następnie głosowanie za pośrednictwem sms i na kuponach publikowanych na łamach Słowa Podlasia. Kandydaci, którzy otrzymają najwięcej głosów w każdej z kategorii, zostaną nominowani do tytułu Niedźwiedzie Biznesu. O przyznaniu tytułów zdecyduje kapituła plebiscytu.

Nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się we wrześniu. - Trwają intensywne przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Wierzę w to mocno, że tak jak przy pierwszej edycji plebiscytu, tak i tym razem nasi goście będą pod wrażeniem tego co zaplanowaliśmy. O wszystkim będziemy na bieżąco informować na naszych łamach - mówi Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Słowa Podlasia.  

Partnerem Niedźwiedzi Biznesu jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie. 

Honorowy patronat nad plebiscytem objął Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski. 

Wszystkich kandydatów oraz informacje na temat głosowania znajdziecie TUTAJ.

SP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe