Spotkanie z pisarką Agnieszką Panasiuk

  • 22.07.2021, 10:56
  • (pc)
Spotkanie z pisarką Agnieszką Panasiuk
Bialska biblioteka zaprasza na spotkanie z Agnieszką Panasiuk, bialczanką, autorką znanych powieści: "Podróże serc", "Antonia na Podlasiu", "Cecylia na Podlasiu" i "Aleksandra na Podlasiu".

W swoich książkach autorka powraca do przeszłości, umiejscawiając bohaterów powieści w miejscach związanych z Białą Podlaską i regionem południowego Podlasia. Spotkanie będzie okazją do rozmowy o tym, jak wyglądał proces przygotowania i czerpania inspiracji do napisania powieści oraz do tego, by docenić talent, pasje i zaangażowanie autorki w pisaniu książek promujących miasto.

Organizatorem wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 22 lipca o godzinie 17:00 na placu "Orzeszek" przy Filii nr 6 MBP (ul. Orzechowa 34).

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe