Gmina Łomazy: Doczekali się remontu drogi

  • 27.07.2021, 08:46
  • Justyna Lesiuk-Klujewska
Gmina Łomazy: Doczekali się remontu drogi fot. UG Łomazy
O remont tej drogi walczyli mieszkańcy Stasiówki z sołtysem Witoldem Bujalskim na czele. W tej sprawie napisali nawet do samego premiera. Opłaciło się! W lipcu rozpoczął się remont drogi powiatowej ze Stasiówki do Żeszczynki. 

Stan drogi sprawdzaliśmy w 2020 r. osobiście. Na zaproszenie sołtysa Stasiówki pojechaliśmy na miejsce.

– Ta trasa jest praktycznie nieprzejezdna. Miejscami są takie dziury, że można uszkodzić pojazd. A ruch jest duży, tym bardziej że drogą jeżdżą samochody ciężarowe. Dłużej nie możemy czekać – mówił wówczas sołtys wsi. Sytuację opisywaliśmy w numerze 36/2020 Słowa Podlasia. 

Mowa o drodze powiatowej Nr 1084L Stasiówka-Żeszczynka-Motwica. Chodzi o odcinek o długości 1,8 km ze Stasiówki do Żeszczynki. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 27 lipca

Justyna Lesiuk-Klujewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe