Wisznice: Poczuj reggae klimat

  • 29.07.2021, 09:01
  • (pc)
Wisznice: Poczuj reggae klimat fot. Maleo Reggae Rockers
Gminny Ośrodek Kultury i Oświaty zaprasza na koncert. Wystąpią Eryk Szczygielski, Kinga Linkiewicz, a gwiazdą wieczoru będzie Maleo Reggae Rockers. Koncert odbędzie się pod hasłem "Historia sercem pisana". Wydarzenie już w piątek, 30 lipca o godz. 18:00 w Centrum Kultury Chrześcijańskiej w Wisznicach. Wstęp bezpłatny. 

Maleo Reggae Rockers to polski zespół, wykonujący muzykę reggae, założony w 1997 roku przez Dariusza „Maleo” Malejonka. W 1998 roku wydał on swoją pierwszą Za-Zu-Zi, a 21 listopada 2006 roku ukazała się druga studyjna płyta zespołu pt. Reggaemova. Trzecia studyjna płyta Addis Abeba ukazała się 3 sierpnia 2009 roku. 

Dodatkowo podczas koncertowego wieczoru do zobaczenia będzie wystawa "Prowincja sakralnie". Składa się ona z kilkadziesięciu prac artystów zrzeszonych w Stowarzyszeniu Prowincja, którzy w swej twórczości zajmują się tematyką sakralną, ale także prezentują prace związane z naszym regionem.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe