Janów Podlaski: Zniszczone pojemniki i parkowanie na chodniku

  • 29.07.2021, 09:10
  • Paulina Chodyka-Łukaszuk
Janów Podlaski: Zniszczone pojemniki i parkowanie na chodniku
Do naszej redakcji zgłosił się Czytelnik z Janowa Podlaskiego, który ma spore zastrzeżenia do pracy firmy, odbierającej odpady z terenu miejscowości. Chodzi o bialską spółkę „Komunalnik”, której pracownicy mieli zniszczyć mu dwa pojemniki na odpady. Dodatkowo śmieciarką parkują na chodnikach, czym je niszczą i łamią przepisy prawa drogowego. „Komunalnik” odpiera zarzuty, twierdząc, że żadne oficjalne zgłoszenia w tej sprawie do nich nie dotarły.

Do redakcji Słowa Podlasia dotarł sygnał od Czytelnika, któremu nie podoba się zachowanie pracowników bialskiego „Komunalnika”.

– Ekipa pracowników, którzy odbierają śmieci z terenu Janowa Podlaskiego jest bardzo nieuważna. Jakiś czas temu połamali mi kosz, który był plastikowy. Uznałem, że to być może przypadek, był za ciężki albo po prostu plastik nie wytrzymał. Jednak około miesiąca temu ci sami pracownicy pogięli mi kolejny pojemnik, tym razem metalowy. To mnie dosyć mocno zdenerwowało, tym bardziej, że ci ludzie odjechali tak jakby nic się nie stało, nie usłyszałem nawet słowa „przepraszam”. Pojechali i mieli mnie kolokwialnie mówiąc w głębokim poważaniu – opisuje sytuację mieszkaniec Janowa Podlaskiego. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 27 lipca

Paulina Chodyka-Łukaszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe