Niedźwiedzie Biznesu – czas start!

  • 03.08.2021, 08:22
  • Słowo Podlasia
Niedźwiedzie Biznesu – czas start!
Już 3 września w klimatycznym anturażu Dworu Woskrzenice, ze Stefano Terrazzino w roli głównej ogłosimy zwycięzców drugiego w historii plebiscytu Niedźwiedzie Biznesu. Dziś przedstawiamy naszym Czytelnikom wszystkich kandydatów do tego prestiżowego tytułu i zachęcamy do głosowania na swoich faworytów. 

Tytuły Niedźwiedzie Biznesu przyznane zostaną w  kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo, Małe Przedsiębiorstwo, Średnie Przedsiębiorstwo i Duże Przedsiębiorstwo, Produkt Roku, Biznesmen Roku i Dobroczyńca Roku. Przyznany zostanie również honorowy tytuł Ambasadora Biznesu. W drugiej edycji plebiscytu poszerzyliśmy formułę o samorządy, które mimo pandemii nieprzerwanie realizowały swoje inwestycje.

W I etapie naszego plebiscytu głosowanie odbywa się za pośrednictwem sms i na kuponach publikowanych na łamach Słowa Podlasia. Dziś publikujemy pierwszy kupon do głosowania. Będą jeszcze trzy. W wydaniach Słowa z 10, 17 i 24 sierpnia. Kupony można przynieść lub wysłać do redakcji Słowa Podlasia ul. Warszawska 15, 21-500 Biała Podlaska do 27 sierpnia. W przypadku tych wysłanych, decyduje data stempla pocztowego. Każdy może wysłać dowolną liczbę kuponów.

Na swoich faworytów możecie zagłosować także za pomocą wiadomości SMS. Aby zagłosować za pośrednictwem sms wystarczy wysłać wiadomość o treści, jaka jest przypisana do każdego z kandydatów. Do każdego z numerów przyporządkowana jest liczba głosów jaką otrzyma kandydat. Każdy może wysłać dowolną liczbę smsów. Głosowanie trwa do 29 sierpnia do północy Głosy z kuponów i SMS sumują się. 

Kandydaci, którzy otrzymają najwięcej głosów, zostaną nominowani do tytułu Niedźwiedzie Biznesu. W II etapie nominowani zostaną poddani ocenie kapituły, która wybierze laureatów plebiscytu. 

Wielka gala wręczenia statuetek Niedźwiedzi Biznesu odbędzie się w klimatycznym Dworze Woskrzenice, w piątek 3 września. Gwiazdą wieczoru będzie znany z telewizji Stefano Terrazzino.

– To artysta, który gwarantuje najwyższą jakość koncertu i pokazów tanecznych. Stefano znany jest z tego, że ma świetny kontakt publicznością. Podczas koncertu będziemy bawić się przy największych włoskich przebojach m.in. Volare, Azzuro, Mambo Italiano czy Ti Amo. Nie zabraknie pokazów tanecznych w jego wykonaniu w parze z Pauliną Biernat. Oboje są znani i lubiani przez widzów telewizyjnego show Taniec z Gwiazdami. Trudną o lepszą rekomendację – zauważa Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Słowa Podlasia. 

Dla naszych gości przygotowaliśmy szereg niespodzianek. Dość zaznaczyć, że podczas licytacji na rzecz podopiecznych SOSW w Zalutyniu będzie można zdobyć takie atrakcje jak dzień zdjęciowy na planie serialu "Na dobre i na złe" czy oryginalną piłkę reprezentacji Polski z podpisami wszystkich kadrowiczów. A to tylko rąbek tego, co przygotowujemy na ten niezwykły wieczór. Kolejne tajemnice odkrywać będziemy w najbliższych wydaniach Słowa Podlasia, tymczasem zachęcamy do głosowania! 

A poniżej lista wszystkich nominowanych:

Mikroprzedsiębiorstwo: Bartłomiej Jedynak, Bracia Kurowscy, Car System, CholimpeX, Doma Developer, Energy Kolor Sp. z o.o., Kalinowski – skup zbóż, Lech Szewczuk, MB Mega Hurtownia Narzędzi, Nowy–Dach, Outlet Galeryja Łomaska, Pin Up Sandy, ROBEX Robert Chiluk, Zakład Blacharstwo-Lakiernictwo Krzysztof Kamiński.

Małe przedsiębiorstwo: Auto Podlasie Salon Toyoty Biała Podlaska, Hotel Polonia ***, Ksemar, Maronex, Merkury Spółka Jawna, PMN AGRO, Tartak „Bronek" Mieczysław Bronisz, Zakład Stolarsko – Budowlany Zdzisław Serhej, 2M Clinic.

Średnie przedsiębiorstwo: Komunalnik sp. z o.o., Olbenz Sp. z o. o., PDP Logistic Sp. j. Mariusz Piwoni, Marcin Potapczuk, PERUN S.A., Petrodom Paliwa Sp. z o.o Sp.k, Rodzinny Park Tematyczny Magiczne Ogrody Janowiec, Zakłady Mleczarskie Laktopol, Zakład Remontowo-Budowlany Stanisław Romaniuk.

Duże przedsiębiorstwo: Krynica Vitamin S.A., Pronar Sp. z o.o., Sobianek Sp. z o.o., Spółdzielnia Inwalidów ELREMET Biała Podlaska, Wipasz S.A..

Inwestycja samorządowa: Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Dubowie (Gmina Łomazy); Gminny zbiornik retencyjny w Kobylanach – Gmina Terespol; Kompleks rekreacyjny nad Międzyrzeckimi Jeziorkami – Międzyrzec Podlaski; "Moda na Seniora" – klub seniora w Komarówce Podlaskiej; Rewitalizacja obszarów zdegradowanych w gminie Piszczac; Rewitalizacja gminy Wisznice; Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej – gmina Leśna Podlaska.

Więcej na temat poszczególnych kandydatów znajdziecie TUTAJ. A z kolei TUTAJ znajdziecie listę kandydatów wraz z głosowaniem SMS-owym.

Słowo Podlasia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe