Biała Podlaska: Zamiast kosmetyków... narkotyki

  • 04.08.2021, 15:36
  • red.
Biała Podlaska: Zamiast kosmetyków... narkotyki
W środę, 4 sierpnia, policjanci weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ich informacji wynikało, że mieszkająca tam 23-latka może posiadać narkotyki. Po przeszukaniu informacje potwierdziły się, bo jak się okazało kobieta w swojej kosmetyczce miała mefedron.

Policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy w środę, 4 sierpnia rano, weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ich informacji wynikało, że mieszkająca tam 23- latka posiadać może substancje psychotropowe.

- W trakcie prowadzonych na miejscu czynności policjanci ujawnili foliowe zawiniątka z białym proszkiem. Znajdowały się w kosmetyczce. Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że zabezpieczone środki to mefedron. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 60 porcji dealerskich tych narkotyków - infromuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy KMP w Białej Podlaskiej.

Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast 23-latka zatrzymana została do wyjaśnienia, usłyszała też zarzut. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe