Niedźwiedzie Biznesu: Ostatni tydzień głosowania

  • 24.08.2021, 09:30
  • Słowo Podlasia
Niedźwiedzie Biznesu: Ostatni tydzień głosowania fot. Archiwum
Wielka gala Niedźwiedzi Biznesu tuż, tuż! Już 3 września w klimatycznym anturażu Dworu Woskrzenice poznamy zwycięzców drugiej edycji plebiscytu Słowa Podlasia i ZPP Podlasie. Do końca tygodnia czekamy natomiast na Wasze głosy.

Wycięte z gazety kuponach można przysyłać na nasz adres ul. Warszawska 15, 21-500 Biała Podlaska do piątku 27 sierpnia (decyduje data stempla pocztowego). Głosowanie sms trwa natomiast do niedzieli 29 sierpnia do północy. Instrukcję głosowania publikujemy w ramce obok.

- Kapituła plebiscytu na specjalnym posiedzeniu przeliczy wszystkie głosy i spośród tych, którzy otrzymali najwięcej głosów wybierze zwycięzców i przyzna nagrody. Te zostaną wręczone już 3 września podczas uroczystej gali - mówi Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Słowa Podlasia. 

Taneczne show

 Gwiazdami naszej gali będą Stefano Terrazzino i Paulina Biernat, światowej klasy tancerze znani z telewizyjnego show "Taniec z Gwiazdami". "Włoski wieczór" bo tak nazywa się program przygotowany na Niedźwiedzie Biznesu to największe włoskie przeboje zaśpiewane przez Terrazzino. A do tego wraz z Pauliną zaprezentują wyjątkowe pokazy tanecznei specjalne muzyczno-taneczne animacje z widzami. Ciekawe, którą z Pań goszczących na naszej gali zabójczo przystojny Włoch porwie do tańca? Tego nie wiemy, tak czy inaczej, będzie to świetny wstęp do szampańskiej zabawy do białego rana. 

Prezydencki gest

Przypominamy, że nasi goście będą mieli okazję wziąć udział w charytatywnej licytacji, z której dochód w całości przekazany zostanie na rzecz podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu. Jest nam bardzo miło poinformować, że do aukcji włączyła się para prezydencka. Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda przygotowali na licytację coś specjalnego ale szczegółów zdradzać nie będziemy, bo to niespodzianka! 

Słowo Podlasia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe