Partnerem wydarzenia Plebiscyt Niedźwiedzie Biznesu jest Województwo Lubelskie!

  • 02.09.2021, 10:36
  • Redakcja
kierunek-lubelskie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już w piątek, 3 września, Wielka Gala Niedźwiedzi Biznesu. Plebiscytu organizowanego przez Słowo Podlasia i Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Marszałek Województwa Lubelskiego.

 

– Cieszę się, że środowisko biznesu będzie miało okazję do spotkania podczas tak prestiżowej uroczystości, jaką jest gala Niedźwiedzi Biznesu. Wiem jak ważny jest dialog z przedsiębiorcami, którzy tworzą miejsca pracy, dają zatrudnienie i mają ogromny wpływ na rozwój regionu – mówi Jarosław Stawiarski, marszałek województwa lubelskiego. 

Lubelskie Smakuj Życie! 🚴🚴‍🌲🌿

#kierunekLubelskie #smakujLubelskie #Lubelskie

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe