Nasz mistrz na czerwonym dywanie

  • 07.09.2021, 14:53
  • (AK)
Nasz mistrz na czerwonym dywanie Gmina Komarówka Podlaska
Czerwony dywan, race, transparent „Witaj mistrzu!”, gorące oklaski i „We Are The Champions” z głośników: to było przywitanie godne mistrza. Nasz złoty medalista olimpijski, Dariusz Kowaluk, po wejściu do Szkoły Podstawowej w Komarówce Podlaskiej wzruszony aż uronił łzy.

Pochodzący z Komarówki Podlaskiej były lekkoatleta Żaka Biała Podlaska, a obecnie AZS AWF Warszawa, który nie tak dawno w Tokio sięgnął po złote medale ze sztafetą mieszaną 4x400 metrów, był uroczyście witany w SP w Komarówce Podlaskiej, gdy pojawił się w swojej rodzinnej miejscowości. Nasz biegacz odebrał dyplom dla „zasłużonego dla Gminy Komarówka Podlaska”, sam miał natomiast upominki w postaci koszulek z podpisami wszystkich uczestników złotej polskiej sztafety mieszanej. Były pytania od uczniów, autografy i wspólne zdjęcia, na uroczystości nie zabrakło rodziców naszego mistrza i jego pierwszych trenerów: Grażyny Głowackiej i Janusza Wilczka.

- Chciałem bardzo podziękować za tę uroczystość, wzruszyłem się, podobne emocje towarzyszyły mi podczas zdobycia złotego medalu – mówił Dariusz Kowaluk

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia. 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe