Dubów: Spędzili ten dzień na sportowo

  • 13.09.2021, 09:52
  • (jlk)
Dubów: Spędzili ten dzień na sportowo fot. Uczniowski Ludowy Pożarniczy Klub Sportowy Florian w Dubowie
Sport łączy pokolenia. Wiedzą o tym doskonale mieszkańcy Dubowa (gmina Łomazy). Raz w roku rodzice wraz z dziećmi integrują się podczas Dnia Sportu. Tak było też i 5 września, kiedy to najważniejsza była dobra zabawa. 

Organizatorami cyklicznej już imprezy byli Uczniowski Ludowy Pożarniczy Klub Sportowy Florian oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Dubowie. Dzieci oraz rodzice wzięli udział w wielu zabawach i konkurencjach sportowych. Na koniec każdy uczestnik imprezy otrzymał pamiątkowy medal oraz słodki upominek. – Takie dni są potrzebne. Na co dzień brakuje nam czasu na podstawowe sprawy, nie mówiąc już o wspólnych zabawach z dziećmi. Maluchy i tak w ostatnim czasem spędzali mało czasu z rówieśnikami, a taki dzień to świetna okazja do integracji – twierdzi Jakub Kościuczyk, który do remizy strażackiej przyjechał z żoną Pauliną i dziećmi: Rafałem, Zuzią ,Filipem oraz Sophie. – Polecam takie spotkania. Dzieci były bardzo zadowolone, a i rodzice mieli dla siebie 5 minut, by się wyszaleć – kończy zadowolony mieszkaniec Dubowa.

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe