Zapewniamy profesjonalną obsługę i bezpieczną podróż 

  • 14.09.2021, 07:40
  • Justyna Lesiuk-Klujewska/Artykuł sponsorowany
Zapewniamy profesjonalną obsługę i bezpieczną podróż 
O podróżowaniu z czasach Covid-19, najczęściej obecnie wybieranych kierunkach oraz propozycjach na zimowy i letni wypoczynek w przyszłym roku z właścicielem Biura Podróży Alltravel.pl Arturem Frelkiem rozmawia Justyna Lesiuk-Klujewska. 

Mamy za sobą wakacje w cieniu pandemii. Jak wyglądają podróże w czasach Covid-19?

Osoby zaszczepione mogą podróżować bez kwarantanny i konieczności robienia testów. Pozostali klienci przed wylotem muszą robić test. W przypadku 99 procent kierunków wystarczy tani test antygenowy. Współpracujemy z kilkoma laboratoriami i oferujemy cenę testu już od 45 zł. Po powrocie do Polski na osoby niezaszczepione nakładana jest kwarantanna. Jeżeli wracamy z krajów strefy Schengen lub z Turcji, możemy zdjąć kwarantannę, wykonując test antygenowy w ciągu 48 godzin od powrotu. Są też kierunki takie jak Dominikana czy Meksyk, które przy wjeździe nie wymagają testów. Linie lotnicze i hotele są przygotowane do pandemicznej sytuacji. Wypoczynek czy wycieczki fakultatywne na miejscu odbywają się normalnie. Dodatkowym utrudnieniem była częsta zmiana przepisów wjazdowych i wyjazdowych. Jeżeli jest wymagane wypełnienie dodatkowych formularzy, np. kody QR czy deklaracje zdrowia, to klienci mogą liczyć na naszą pomoc. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie. Kilkanaście razy w roku nasi pracownicy odwiedzają oferowane przez nas hotele, oglądamy i sprawdzamy jak funkcjonują w tym okresie. 

Gdzie najchętniej podróżowaliśmy w to lato, a jakie kierunki wybierzemy zimą 2021/2022?

Dużą popularnością cieszyły się Grecja,Turcja, Egipt, Hiszpania oraz Dominikana, Meksyk czy Zanzibar. Klienci bardzo tęsknili za zagranicznym wypoczynkiem. Ceny Last Minute praktycznie nie były dostępne. Im bliżej terminu wyjazdu, tym cena szła w górę. Najwięcej naszych klientów wyjechało do Grecji, następnie do Turcji i Hiszpanii. Obecnie widzimy duże zainteresowanie wypoczynkiem w okresie zimowym. Pełna oferta jest już dostępna w naszych salonach. Najpopularniejsze kierunki zimowe to znowu Dominikana, Meksyk, Kuba, Zanzibar, Kenia czy Tajlandia, która powinna być gotowa na przyjęcie turystów w okresie zimowym. Tak wczesny wybór wyjazdów zimowych tzw. ofert First Minut, wiąże się z dużymi profitami. Są to m.in. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji od 10 zł za osobę, możliwość zmiany daty czy kierunku wyjazdu, niska zaliczka czy większa dostępność hoteli. Jest to ważne w momencie, jeżeli chcemy udać się na zimowe wakacje w okresie świąt, sylwestra lub ferii zimowych. W tych okresach zdecydowanie bardziej opłacalny jest zakup na przedsprzedaży. Na przestrzeni kilku ostatnich lat widać, ze oferta Last Minute w tych okresach nie istnieje.

A co biuro Alltravel.pl proponuje nam na lato 2022 r.?

Wyjazdy na Lato 2022 w okresie First Minute są oferowane na bardzo korzystnych warunkach. Klient nie musi się zastanawiać, czy jego wyjazd będzie tańszy niż teraz, ponieważ do 26 października ma gwarancję najniższej ceny. Jeżeli znajdzie niższą ofertę na ten sam hotel i termin, zwracamy różnicę. Ma też możliwość bezpłatnego odwołania wyjazdu. Wartość wpłaconej zaliczki zostanie wtedy zamieniona na voucher do późniejszej realizacji. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji dostaje w cenie 20 zł lub 40 zł (wersja rozszerzona o Covid). Zaliczka wynosi od 15 proc. Pozostałą kwotę klient dopłaca na 30 dni przed wyjazdem.

Co zyskamy, kupując wycieczkę w biurze Alltravel.pl?

Cena podróży wszędzie jest jednakowa, niezależnie od sposobu jej wykupu. W naszej ofercie dostępni są wszyscy najwięksi organizatorzy oferujący wyjazdy na terenie Polski, a więc: Itaka, Rainbow, TUI, Coral, Grecos, Exim Sun&Fun i wielu innych. Nasze ceny są identyczne jak w salonach organizatorów czy na stronach największych portali turystycznych. Klient, kupując u nas, zyskuje jednak bezpośrednią i kompleksową obsługę. Pomagamy w organizacji wyjazdu. U nas nie trzeba czekać kilkadziesiąt minut na infolinii, też wysyłać dziesiątek maili z pytaniami. Jesteśmy dostępni i rozwiązujemy problemy bardzo szybko. Często zgłaszali się do nas klienci, którzy kupili wyjazd przez Internet, czy infolinię. Brakowało im informacji na temat warunków wjazdu lub mieli kłopot z wypełnieniem formularzy. W miarę dostępności czasu im też staraliśmy się pomagać, a oni dostrzegając różnicę pomiędzy zakupem w biurze u Oli, Magdy czy Marty, a bezosobowym zakupem poprzez kanały elektroniczne, byli nam naprawdę wdzięczni. Jest jeszcze jedna ważna rzecz, otóż część niewielkich firm bardzo ucierpiała z powodu pandemii. Kupując lokalnie, w małych firmach stacjonarnych pomagamy im się odbudować, a w przypadku biur podróży jednocześnie nic nie tracąc. Zyskujemy za to tak ważny w tych warunkach pewny, bezpośredni kontakt i profesjonalną pomoc.

Dziękuję za rozmowę.

Ofertę firmy znajdziecie na Alltravel.pl

Justyna Lesiuk-Klujewska/Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe