Rolnictwo: Kończy się nabór na modernizację

  • 16.09.2021, 08:27
  • Justyna Lesiuk-Klujewska
Rolnictwo: Kończy się nabór na modernizację fot. pixabay.com/poglądowe
Już tylko do 20 września można ubiegać się o pomoc w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 na modernizację gospodarstw. Do 9 września do biur Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wpłynęło blisko 4,8 tys. wniosków na kwotę ok. 900 mln zł. 

Biura powiatowe i oddziały regionalne ARiMR przyjmują wnioski w ramach wydłużonego naboru na „Modernizację gospodarstw rolnych”. Dokumenty można składać do 20 września osobiście lub przez upoważnioną osobę w biurach.

Można to zrobić również przesyłką rejestrowaną nadaną w placówce Poczty Polskiej lub elektronicznie – za pośrednictwem skrzynki podawczej ePUAP.

Przypominamy, że w trwającym naborze rolnicy mogą składać wnioski o przyznanie pomocy we wszystkich obszarach wsparcia, tj.: rozwój produkcji prosiąt (obszar A), rozwój produkcji mleka krowiego (obszar B), rozwój produkcji bydła mięsnego (obszar C), inwestycje związane z racjonalizacją technologii produkcji, wprowadzeniem innowacji, zmianą profilu produkcji, zwiększeniem skali produkcji, poprawą jakości produkcji lub zwiększeniem wartości dodanej produktu (obszar D) oraz nawadnianie w gospodarstwie.

Justyna Lesiuk-Klujewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe